Bieksper
Anasayfa > S.S.S
Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular

2. el araba satın almadan önce yapılması gereken işlemler, genellikle birçok kişi için zahmetlidir. Bieksper sayesinde, artık Türkiye’nin herhangi bir şehrinde satışa sunulan araç ilanlarını gönül rahatlığıyla inceleyebilecek, aracın yanına gitmeden de ekspertiz raporuna sahip olabileceksiniz.

ISO 9001­2008 Hizmet Kalite Belgeli ve ISO 10002­2004 Müşteri Memnuniyeti Standardı ile hizmet kalitesi tescil edilmiş merkezimiz tarafından, güvenilir ve belgeli olarak sunulan detaylı ekspertiz raporuyla da araç hakkındaki fikriniz netleşmiş olacaktır.

Alanında uzman ekipler tarafından, ileri teknoloji cihazlar kullanılarak yapılan nesnel ölçümler sayesinde aklınızda soru işareti bırakmıyoruz. % 100 güvenilir raporlar, kalitesi tarafımızdan sürekli denetlenen yaygın servis ağımız tarafından yapılmakta ve sizlere iletilmektedir.

Sistemimizi kullanmaya başladığınızda size ve satıcıya bilgilendirme mesajı ve e­postası gidiyor. Satıcının bulunduğu bölgeye en yakın ekspertiz merkezimize de talebiniz iş emri olarak gönderiliyor. Aracın satıcısı ile yaptığınız ekspertiz yaptırma mutabakatında zaman ile ilgili bir sorun yok ise talebinizle başlayan süreç en geç 2 saat içerisinde tam kapsamlı rapor ile sonuçlanıyor.

Satıcının belirlenen saatte aracı merkezimize getirememesinden kaynaklanan gecikmelerde ise tüm detaylar sizlere anlık olarak raporlanıyor.

bieksper.com, sizlerin internet , sosyal medya ve diğer otomobil siteleri aracılığıyla bulduğunuz 2.el araçları, sizlerin yerine görevlendirdiğimiz sertifikalı personellerimiz aracılığıyla Günümüz son Teknoloji cihazlarından faydalanarak 67 ilde ,123 farklı ekibi ile "Ekspertiz Sertifikası " çıkartılarak müşterilerimize e-mail yolu ile ulaştırmaktadır. Dilerseniz talep etmiş olduğunuz araca ait ekspertiz talebinizi anlık olarak sitemizde bulunan sorgulama butonundan da takip edebilirsiniz.

bieksper.com, sizlerin internet , sosyal medya ve diğer otomobil siteleri aracılığıyla bulduğunuz 2.el araçları 67 ilde bulunan 123 farklı bayimizde online "Ekspertiz Sertifikası " çıkartılarak müşterilerimize e-mail yolu ile ulaştırılmaktadır. Bu hizmetimizden faydalanabilmemiz için satın almak istediğiniz aracın satıcı tarafından en yakın ekspertiz merkezimize getirilmesi gerekmektedir. Dilerseniz talep etmiş olduğunuz araca ait ekspertiz talebinizi anlık olarak sitemizde bulunan sorgulama butonundan da takip edebilirsiniz.

Bieksper olarak güvenliğinizi, tüm servis noktalarıyla yapmış olduğumuz bağlayıcı anlaşmalar ve teminatlarla garanti altına alıyoruz.aYNI ZAMANDA SİSTEMİMİZDEN RAPORLARI SORGULAYABİLİYORSUNUZ. Alacağınız her hizmetin altına imzamızı atıyor, sizleri hiçbir şekilde zor durumda bırakmıyoruz. Ayrıca, tüm test raporlarını dijital makine çıktısı olarak alıyor ve bir yıl süresince muhafaza ediyoruz. Bu doğrultuda sistemimiz, satıcının raporlara müdahale etmesini ve alıcının mağdur olmasını başından sonuna engelliyor.