Bieksper
Anasayfa > Filo Hizmetlerimiz
Kurumsal

Kurumsal filo kiralama şirketlerine ait olan, yetkili servislerde ve yüksek kalitede bakım görmüş 2. el araçlarını, internet üzerinden teklif usulü satmak için, araç durum belirtir ekspertiz raporudur.

Kurumsal filo kiralama şirketlerine, müşterilerinden yapılan araç iadeleri ardından, her aracın, iç ve dış durumu konusunda detaylı bir muayeneden geçmektedir. Bu muayeneler taşıt denetleme ve onaylama alanında bağımsız ve sektörün öncüsü olan SGS Otomotiv Hizmetleri tarafından Bİeksper aracılığı ile yapılmaktadır. Süreç bağımsız bir şekilde TÜV Nord tarafından incelenip değerlendirilmektedir.

Tüm Kurumsal filo kiralama şirket araçları, bakım geçmişi, onaylı şekilde SGS / Bİeksper Ekspertiz raporu güvenilir “km” bedeli ile satışa sunulmaktadır.

Ekspertiz işlemleri tarafımızdan yapılan filo kiralama şirketlerine ait 2.el müşteri iadesi araçları, satın alma yapmak için, filo kiralama şirketlerinin 2.el satış birimleri ile irtibata geçerek ihale sistemlerine kayıt yaptırıp, teminat bedellerini yatırmanız gerekmektedir.